İstanbul – Kars Uçakla Kaç Saat Sürer – Kaç Km

kars havaalanı

İstanbul yurtiçi uçak seferleri rehberinden Kars – İstanbul uçak seferleri saatleri ve uçak biletleri fiyatları ile iki kent arası uçakla ne kadar sürer aşağıda yer almaktadır.

KARS – İSTANBUL UÇAK İLE KAÇ DAKİKA SÜRER

Kalkış veya varış havaalanı, İstanbul Atatürk Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ya da kalkış veya varış havaalanı Kars Harakani Havalimanı – Kars Havaalanı olan uçuş süresi ortalama 2 saat ila 2,5 saat arasında sürmektedir. Bu süre rötar olmaksızın, kapı açılış, kontuar ve uçağa alınma – giriş sürelerini kapsamadan salt Kars – İstanbul arası uçakla kaç saat sürer yani uçağın havada kalma süresini gösterir bilgilerdir. Bu süre uçak rotası (olağan rotanın değiştirilmesi), hava durumu koşulları (türbülans, sis, kar yağışı, yağmur, buzlanma, uçuş süresini olumsuz etkileyecek hava dalgası vb.), pilot kontrolü, kalkış ya da varış yapılacak havalimanının uçuş trafiği gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

İSTANBUL – KARS UÇUŞLARI BİLGİLERİ

Havayolu firmaları şirketleri: Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Sunexpress, Onur Air, Pegasus Hava Yolları, Atlasjet ve uçak kiralama ile yapılan tarifesiz (charter) uçuşlar.
İstanbul – Kars kaç kilometre – kaç mil: 1450 kilometre karşılığı mil
Saat farkı: ulusal saat aynı olduğundan yerel saat farkı bulunmuyor.
Bilet ücretleri: Genel olarak Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan uçaklar, Atatürk Havalimanı’ndan kalkan uçaklara göre daha ucuzdur. Ayrıca Kars’a giden uçak firmaları dışında alternatif olarak, çevre illerden de ulaşım sağlabilir.

KARS UCUZ UÇAK BİLETİ İÇİN TIKLAYINIZ

*** İstanbul – Kars – İstanbul uçak saatleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

1 thought on “İstanbul – Kars Uçakla Kaç Saat Sürer – Kaç Km

  1. Cevapla
    maltepe nakliyat - 15 Mart 2019

    Kullanılan uçakların istanbuldan karsa ne kadar yakıt yaktığını öğrenebilir miyim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

site ekle