Sabiha Gökçen’den Eminönü’ne Nasıl Gidilir

eminönü sirkeci

Sabiha Gökçen Havalimanı ulaşım bilgileri rehberinden, Sabiha Gökçen Havalimanından Eminönüne gitmek (Farih – Eminönü) istiyorum diyenler için ulaşım seçenekleri, metro, metrobüs, tramvay, vapur vb. gibi ulaşım seçenekleri aşağıda yer alıyor.

SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI – EMİNÖNÜ ULAŞIM

Fatih Eminönü (Sirkeci) ulaşım bilgileri aşağıdaki gibidir.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan havaalanı servislerine binerek Kadıköy’de ininiz. Sonrasında Ayrılıkçeşmesi Marmaray hattına aktarma yaparak Sirkeci istasyonunda inmeniz gerekir.

Havabus servisleri, (Havataş – Havaş servisleri) – Eminönü otobüsleri mevcut değildir. Doğrudan ulaşım sağlayamazsınız. Havabüs (Havataş – Havaş) havaalanı servisleri Taksim, Kadıköy, Yenikapı, Yenisahra noktalarından geçmektedir.

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI – EMİNÖNÜ KAÇ KİLOMETRE
Bu Havalimanı’ndan Eminönü Sirkeci yaklaşık 50 kilometredir. Uber taksi ücretleri – sarı taksi fiyatları hesaplaması da kilometre bazında yapılacaktır.

EMİNÖNÜ – SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI ARASI KAÇ DAKİKA – NE KADAR SÜRER?
Otobüs saatleri ve trafik yoğunluk saatlerine göre ortalama 2 saat ila 2,5 saat arasında değişiklik göstermektedir.

Yukarıdaki yol tarifi güzergahı Atatürk Köprüsü, Eminönü Vapur İskeleleri, Sirkeci İDO İskelesi, TCDD Sirkeci Tren Garı, Tarihi Sirkeci Postanesi, PTT Avrupa Yakası Başmüdürlüğü, Sirkeci Marmaray İstasyonu, İstanbul Ticaret Üniversitesi Binası, Tarihi Eminönü Balıkçıları, Restoran ve Meyhaneleri, İTO, Doğubank, Mısır Çarşısı, Yeni Cami, Tahtakale Çarşısı için de geçerlidir.

*** Sabihe Gökçenden Eminönüne nasıl gidilir hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

1 thought on “Sabiha Gökçen’den Eminönü’ne Nasıl Gidilir

  1. Cevapla
    Nigar - 24 Ocak 2019

    sabihadan havabusle sirkeciye nasil gide bilirim ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

site ekle