Ceyhan – Adana Havalimanı Servis Saatleri – Ücretleri

adana havaalanı

Adana Şakirpaşa Havalimanı servisleri saatleri ve bilet ücretleri hakkında bilgiler ile Adana Havalimanı Ceyhan servis durakları hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

CEYHAN – ADANA HAVAALANI SERVİS FİYATLARI – ÜCRETLERİ

Ceyhan’da havaalanı mevcut olmadığından, bu ilçede yaşayanlar veya bu kente ulaşmak isteyen yolcular için Havaş Adana Havaalanı – Ceyhan servisleri mevcuttur. Eski Ceyhan Adliyesi önünden kalkan Ceyhan Havaş otobüsleri, yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk süresi sonucunda Adana Şakirpaşa Havalimanı’na ulaşım sağlamaktadır. Bilet ücreti 25 TL olup, aynı şekilde Adana Havaalanı’ndan Ceyhan’a servis imkanı sunulmaktadır. Servis kalkış yeri Eski Ceyhan Adliyesi önüdür.

Ceyhan’dan Adana havaalanı’na nasıl gidilir? Arası ne kadar sürer?
Ceyhan Havaş dışında toplu ulaşım imkanı mevcut değildir. Her ne kadar ticari taksilerle de ulaşım sağlanabilecek olsa da, iki nokta arasındaki otobüs yolculuğu mesafesi ortalama  1,5 saat olduğundan, ticari taksi ne kadar tutar bu konuda net bir fikir verememekteyiz.

Otobüs seferleri saatleri Ceyhan’dan sabah 6, öğlen 11’5 ve akşam 5,5 olmak üzere her gün üç kez yapılmaktadır.
Havaalanı’ndan sabah 9, öğlen 2 ve akşam 8 olmak üzere her gün üç kez yapılmaktadır.

Ceyhan Havaş iletişim telefon numarası: 0850 222 0 487
Adana Havaalanı Havaş iletişim telefon numarası: 0850 222 0 487

*** Ceyhan havalimanı otobüs saatleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

site ekle