Mersin – Adana Havalimanı Servis Saatleri – Ücretleri

mersin adana havalimanı

Adana Şakirpaşa Havalimanı servisleri saatleri ve bilet ücretleri hakkında bilgiler ile Adana Havalimanı Mersin servis durakları hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

MERSİN – ADANA HAVAALANI SERVİS FİYATLARI – ÜCRETLERİ

Mersin’de havaalanı mevcut olmadığından, bu kentte yaşayanlar veya bu kente ulaşmak isteyen yolcular için Havaş Adana Havaalanı – Mersin servisleri mevcuttur. Mersin Stadyumu ve Forum Mersin AVM önünden kalkan Mersin Havaş otobüsleri, yaklaşık 2 saatlik yolculuk süresi sonucunda Adana Şakirpaşa Havalimanı’na ulaşım sağlamaktadır. Bilet ücreti 25 TL olup, aynı şekilde Adana Havaalanı’ndan Mersin’e servis imkanı sunulmaktadır. Servis kalkış yeri Mersin Stadı ve Forum Mersin Alışveriş Merkezi’dir.

Mersin’den Adana havaalanı’na nasıl gidilir? Arası ne kadar sürer?
Mersin Havaş dışında toplu ulaşım imkanı mevcut değildir. Her ne kadar ticari taksilerle de ulaşım sağlanabilecek olsa da, iki nokta arasındaki otobüs yolculuğu mesafesi ortalama 2 saat olduğundan, ticari taksi ne kadar tutar bu konuda net bir fikir verememekteyiz.

Otobüs seferleri saatleri Mersin’den akşam 9,5 ile gece 1,5 arası hariç yarım saatte, 45 dakikada ve saatte bir olmak üzere düzenli sefer yapılmaktadır.
Havaalanı’ndan da yine aynı şekilde inen her uçak için yolcu servisi mevcuttur.

Mersin Havaş iletişim telefon numarası: 0850 222 0 487
Adana Havaalanı Havaş iletişim telefon numarası: 0850 222 0 487

*** Mersin havalimanı otobüs saatleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

site ekle