Osmaniye – Adana Havalimanı Servis Saatleri – Ücretleri

adana havaalanı

Adana Şakirpaşa Havalimanı servisleri saatleri ve bilet ücretleri hakkında bilgiler ile Adana Havalimanı Osmaniye servis durakları hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

OSMANİYE – ADANA HAVAALANI SERVİS FİYATLARI – ÜCRETLERİ

Osmaniye’de havaalanı mevcut olmadığından, bu kentte yaşayanlar veya bu kente ulaşmak isteyen yolcular için Havaş Adana Havaalanı – Osmaniye servisleri mevcuttur. Cumhuriyet Meydanı’ndan kalkan Osmaniye Havaş otobüsleri, yaklaşık 2 saatlik yolculuk süresi sonucunda Adana Şakirpaşa Havalimanı’na ulaşım sağlamaktadır. Bilet ücreti 25 TL olup, aynı şekilde Adana Havaalanı’ndan Osmaniye’ye servis imkanı sunulmaktadır. Servis kalkış yeri Cumhuriyet Meydanı Kapalı Otopark karşısıdır.

Osmaniye’den Adana havaalanı’na nasıl gidilir? Arası ne kadar sürer?
Osmaniye Havaş dışında toplu ulaşım imkanı mevcut değildir. Her ne kadar ticari taksilerle de ulaşım sağlanabilecek olsa da, iki nokta arasındaki otobüs yolculuğu mesafesi ortalama 2 saat olduğundan, ticari taksi ne kadar tutar bu konuda net bir fikir verememekteyiz.

Otobüs seferleri saatleri Osmaniye’den sabah 5, öğlen 11’e çeyrek kala ve akşam 5 olmak üzere her gün üç kez yapılmaktadır.
Havaalanı’ndan sabah 9, öğlen 2 ve akşam 8 olmak üzere her gün üç kez yapılmaktadır.

Osmaniye Havaş iletişim telefon numarası: 0850 222 0 487
Adana Havaalanı Havaş iletişim telefon numarası: 0850 222 0 487

*** Osmaniye havalimanı otobüs saatleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

site ekle